VISU VEIDU CELTNIECĪBAS UN REMONTA DARBI LIEPĀJĀ

Jumiķu darbi

Augsti kvalificēti un pieredzējuši profesionāli jumiķi ierīkos tehnoloģiski pareizu jumtu. Veicot jumiķa darbus, garantējam augstu darba izpildes kvalitāti par saprātīgu cenu.

Mēs piedāvājam jumtu klājumu, jumtu remontu, jumtu nomaiņu. Skārda jumti, dakstiņi, metāla jumtu segumi, metāla profili, bituma, ruberoīda jumti, jumtu kausēšanas darbi.

Sazināties ar mums

Siltināšanas darbi

Siltināšanas materiālu izvēle jāveic ļoti rūpīgi, pārzinot gan materiālus, gan konkrētās mājas īpatnības. Izvēloties materiālus, vēlams, lai tie būtu vienas firmas ražojumi (tad tie savstarpēji reaģēs vislabāk). Siltinot ēku, svarīgi ir zināt siltuma zuduma rašanās vietas, lai novērstu galvenās problemātiskās vietas.

Mēs piedāvājam māju siltināšanu, fasāžu remontu, jumtu siltināšanu, bēniņu siltināšanu.

Sazināties ar mums


Vārti un žogi

Mūsu ražotajiem vārtiem piedāvājam plašu formu, kalto elementu un krāsu dažādību, kas dod iespēju tos veiksmīgi pielāgot apkārtējai videi un arhitektūrai, kā arī īpašnieka gaumei. 

Mūsu risinājums var būt vienkāršas un klasiskas formas vārti ar nelielu dekoru, kā arī individuāli izstrādāti vārti ar rokas kalumu.

Izvēlēties žogu, kas derēs tieši Jūsu īpašumam, mēdz būt sarežģīti. Svarīgi ir ņemt vērā vairākus faktorus, tādus kā apkārtne, klimats. Protams, te var pieskaitīt arī Jūsu īpašuma stilu, vajadzību nodrošināt labāku aizsardzību utt. Mūsu mājaslapā Jūs varēsiet atrast daudz noderīgas informācijas, ar kuras palīdzību Jūs varēsiet izvēlēties tieši to, kas Jums ir vajadzīgs. 

Ja Jums ir radušās grūtības ar žoga izvēli, Jūs vienmēr varat vērsties pie mūsu speciālistiem, kuri nodarbosies ar katru klientu individuāli un palīdzēs izdarīt to izvēli, kas ideāli derēs Jums pēc visiem parametriem.

Sazināties ar mums
PVC logi un durvis

Mēs piedāvājam PVC logus ar loga rāmjiem, kas aprīkoti ar augstas kvalitātes furnitūru, kura nodrošinās Jūsu logu stabilu un ilgnoturīgu darbību.

Metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana.

Sazināties ar mums